Hacker News new | ask | show | jobs
by couldwejust 3684 days ago
> what if someone provided Fizz Buzz in COQ or Elixir

Wie waere es fuer dich, wenn ich in einer Sprache antworte, die du wahrscheinlich nicht verstehst?

1 comments

Zavisi. Ako si mi rekao da mogu da koristim bilo koji jezik, onda je na tebi da pronađeš prevod ;)
What are the odds my wife's language would show up in an HN comment?
Au secours! J'ai compris une-et-demi de ces réponses. Време ли е за Физз-Бузз?
يمكنك دائما استخدام مترجم جوجل